Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Stylowe tapety – jakich producentów warto wybrać?

:: nasze-hobby ::

Stylowe tapety – jakich producentów warto wybrać?

Kreatywność współczesnych producentów tapet z roku na rok zaskakuje coraz bardziej. Intensywne kolory i coraz ciekawsze rozwiązania graficzne potrafią zdziałać prawdziwe cuda w naszych wnętrzach nadając im wyjątkowo świeży wygląd. Jest kilku producentów tapet, których projekty w sposób szczególny trafiają w moje gusta. Przykładem są – Sirpi tapety, które wybrałam do swojego pokoju gościnnego. Jest to producent, któremu zaufałam już kilka lat temu wymieniając tapetę w sypialni. Szereg najrozmaitszych kolorów i wzorów do wyboru to ogromna zaleta marki Sirpi. Tapety Sirpi wyróżniają się również znakomitą wytrzymałością co również sobie cenię. Zmiana tapety to sporo zachodu, dlatego decydując się na wystój przy użyciu okładzin ściennych zawszę chce mieć pewność, że jest to inwestycja na długie lata. Zazwyczaj tak to właśnie wygląda, jednak trendy zmieniają się w zawrotnym tempie a większość z nas przeważnie lubi zmieniać swoje domowe aranżacje na nieco bardziej „aktualne”.
Kolejnym uznanym producentem, obok tapet Sirpi, jest firma Rash. Tapety tego producenta ozdobiły ściany w pokojach naszych dzieci. Dla syna wybraliśmy papierową tapetę z graffiti, a dla córki tapetę z roślinnymi wzorami.   


Głosuj (0)
16:00:52 14/04/2016 [Powrót] Komentuj