Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Bezpieczne sposoby na zagęszczanie i uzupełnianie włosów

:: nasze-hobby ::

Bezpieczne sposoby na zagęszczanie i uzupełnianie włosów

Która z nas nie chciałaby mieć pięknych, grubych i długich włosów? Zapewne każda. Nie każda jednak mimo dbania o nie, ma takie włosy. Co zrobić, gdy nie możemy się z tym pogodzić? Coraz więcej osób narzeka na słabe, rzadkie, cienkie i łamliwe włosy. Właśnie dla takich osób została stworzone takie usługi jak zagęszczanie i uzupełnianie włosów. Metod na zagęszczanie włosów jest kilka, dziś opiszę czym cechuje się zagęszczanie włosów i jakie są konsekwencje zabiegów. 

 

Zagęszczanie włosów daje efekty krótkotrwałe. Zazwyczaj do skóry głowy doczepia się sztuczne pasemka, które pozostają na głowie do czasu ich usunięcia przez fryzjera. Jest to metoda o tyle wygodna, że pasemek nie trzeba ściągać do snu i nakładać ich ponownie rano... Nie jest to jednak zbyt dobre rozwiązanie, ponieważ nałożenie pasemek może powodować łamliwość pozostałych włosów i ich rozdwajanie. Utrzymanie higieny włosów i skóry głowy również będzie trudniejsze.

 

Metoda ta nie jest też odpowiednia dla kobiet łysiejących. Doczepiane pasemka są naprawdę dużym ciężarem dla pozostałych włosów. Dla tych kobiet alternatywą może być np. uzupełnianie włosów. Inną opcją jest przeszczep włosów, jednakże jest to zabieg dość kosztowny i aby go wykonać, trzeba się udać do chirurga estetycznego. Tak naprawdę wydaje mi się, że każda metoda ingerencji w wygląd nie tylko naszego ciała, ale także włosów ma większe lub mniejsze konsekwencje, jednak warto także zauważyć, iż takie usługi jak zagęszczanie i uzupełnianie włosów stają się coraz bardziej naturalne dzięki czemu ryzyko konsekwencji jest coraz mniejsze. Na stronie www.peruki.info.pl/uzupelnianie-wlosow znajdziecie więcej informacji na temat samego zabiegu.

 

 

 

Aby wybrać odpowiednią metodę, najlepiej udać się do specjalisty i poprosić go o pomoc. Jestem pewny, że zrobi wszystko, aby Ci pomóc i wybierze odpowiednią metodę, która jednocześnie będzie najmniej inwazyjna.


Głosuj (0)
09:15:44 6/06/2016 [Powrót] Komentuj