Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Wady i zalety zabiegu wybielania zębów

:: nasze-hobby ::

Wady i zalety zabiegu wybielania zębówKtóż z nas nie marzy o zdrowych, pięknych i białych zębach? Wybielanie zębów jest procesem utleniania, które przeprowadzane jest na ich powierzchni. Aby wykonać je prawidłowo i długo cieszyć się z efektów, konieczna jest wizyta w gabinecie stomatologicznym. Substancje, które stosowane są w domu, mogą wspomóc pracę dentysty i sprawić, że będziemy cieszyć się z niej dłużej, ale jej nie zastąpi. (dentysta bielsko - gabinet, w którym od wielu lat realizowane są tego typu zabiegi.)


1.   Wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym Gdy zdecydujemy się na wybielanie zębów, powinniśmy udać się do dentysty na wizytę konsultacyjną. Podczas niej, stomatolog sprawdzi stan naszego uzębienia, przeprowadzi z nami wywiad i pomoże wybrać metodę najbardziej odpowiednią. Po wizycie konsultacyjnej, konieczne jest oczyszczenie zębów z nalotów i kamienia nazębnego. Zazwyczaj poddaje się je też piaskowaniu i polerowaniu. 

2.   Dostępne metody Metod jest wiele – jedną z nich jest metoda nakładkowa. Polega na stosowaniu szyn, które są idealnie dopasowane do naszej szczęki. Wypełnia się je środkiem wybielającym i zakłada na noc, przez określoną liczbę dni. Efekty są oszałamiające – zęby stają się wyraźnie bielsze. Raz na kilkanaście miesięcy powinno stosować się kurację przypominającą, polegającą na założeniu szyny, na okres 1 – 2 nocy. Drugą metodą, jest metoda naświetleniowa. Można z niej skorzystać tylko w gabinecie dentystycznym. Jest bardzo silna i daje długotrwałe efekty, które widoczne są tuż po zabiegu. Na początku, nakłada się na zęby żel wybielający, a na dziąsła, ochronny. Następnie naświetla się zęby przez 20 minut, poprawiając ich wygląd. 

3.   Jakie są zalety i wady tego zabiegu? Zabieg wybielania zębów w gabinecie stomatologicznym posiada wiele zalet: - Efekty widoczny jest tuż po wyjściu z gabinetu!- Wszystko wykonywane jest przez dentystę – nie musimy robić niczego samodzielnie.- Zabieg przeprowadzany w gabinecie jest komfortowy, gdyż znajdujemy się pod opieką specjalisty znającego się na swojej pracy.
Wad, w porównaniu do zalet jest niewiele. Finalny efekt zmiany odcienia zębów widoczny jest dopiero kilka dni po zabiegu. 

 

 

 


Głosuj (0)
15:05:01 3/08/2016 [Powrót] Komentuj